این مطلب ۲۱۴ بار خوانده شده

صبح امروز سازمان اردویی راهیان نور بسیج صورت گرفت

نشست" تداوم ارتباط" هیئت اندیشه ورز کمیته خادمین قراگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با حضور ۱۵ استان کشور در سازمان اردویی بسیج در حال برگزاری است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار کوله بار، نشست" تداوم ارتباط" هیئت اندیشه ورز کمیته خادمین قراگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با حضور ۱۵ استان کشور در سالن اجتماعات سازمان اردویی،راهیان نور و گردشگری در حال برگزاری است .

 

این نشست با حضور مسئولان اردویی،راهیان نور و گردشگری و مسئولین کمیته خادمین  سپاه های استانی در خصوص ارائه راهکار جهت اثر بخشی و غنای اردو های راهیان نور در برنامه ها و سفر های راهیان نور پیش روی تشکیل شده است.

گفتنی است: کمیته خادمین استانهای مراحل گزینش،جذب و بکارگیری خادمین شهدا را در استانها با هماهنگی کمیته خادمین قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج جهت ارائه خدمات و استقبال از کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی و یادمان های دفاع مقدس دردوره های  مختلف راهیان نور در طول سال را انجام می دهند.

شایان ذکر است این نشست دومین نشست هیئت اندشیه قرازگاه راهیان نور سپاه و بسیج میباشد و در  همین زمینه شنبه گذشته ۱۱ دی ماه  نشست هم اندیشی بررسی تشکیل و تقویت اندیشه ورزی در قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج به ریاست سردار سلیمانی برگزارشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.