این مطلب ۴۳۰ بار خوانده شده
سردار فضلی:

تأکید فراوان مقام معظم رهبری بر گسترش و تقویت راهیان نور/ افزایش چشمگیر رشد حضور زائرین شهدا نسبت به سال‌های گذشته

جانشین ستاد مرکزی راهیان نور گفت: حضور کم‌نظیر و بی‌نظیر مردم شریف ما در کاروان‌های راهیان نور فضای معطری ایجاد کرده است و در واقع امروز زائران شهدا در این معامله با خدا شریک شده‌اند و برای خود سهم‌خواهی می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

ردار علی فضلی در حاشیه بازدید از یادمان طلائیه اظهار کرد: خداوند را شاکر هستیم که در آستانه تحویل سال این توفیق نصیب ما شد تا در قدمگاه شهیدان عزیزمان و دژ رزمگاه رزمندگان اسلام، یادمان طلائیه حضور پیدا بکنیم.

وی ادامه داد: حضور کم‌نظیر و بی‌نظیر مردم شریف ما در کاروان‌های راهیان نور فضای معطری ایجاد کرده است و در واقع امروز زائران شهدا در این معامله با خدا شریک شده‌اند و برای خود سهم‌خواهی می‌کنند؛ خداوند را شاکر هستیم از اینکه بستری آماده شده و امکان آمدن مردم به سرزمین نور فراهم شده است. جانشین ستاد مرکزی راهیان نور با اشاره به حضور زائران راهیان نور از کشورهای مختلف، اضافه کرد: زائرینی از اقصی نقاط گیتی در این مناطق حضور پیدا می‌کنند. تردید نداشته باشید که آنان هم از این محل مجاهدت و فداکاری‌ها بهره معنوی کامل را می‌برند. سردار فضلی تبیین کرد: مقام معظم رهبری تأکید فراوانی بر گسترش، تقویت و توسعه بستر راهیان نور داشته‌اند و در تلاش هستیم با همت دست‌اندرکاران راهیان نور منویات مقام معظم رهبری را در میدان عمل پیاده کنیم. وی گفت: کارهای بزرگی در راهیان نور انجام شده است؛ به عنوان مثال رشد حضور زائران شهدا در این حماسه بزرگ فرهنگی نسبت به سال‌های پیش افزایش چشمگیری داشته است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.